„Zdôrazňujem, že štátne nemocnice dostanú balík peňazí z rozpočtu, a keď to nestačí, nevadí, spraví sa dlh, dodávateľom, sociálnej poisťovni a sú to reálne stovky miliónov. Ale to isté si ambulant (4)